Doll Modify (úprava nafukovací panny)

 

Je jasné, že vlastníci low-endových nafukovacích panen, v cenové relaci 200 - 800 Kč, nemohou chtít po své nafukovací "kamarádce" žádné zázraky. K největším neduhům těchto výrobků patří především slabší design, např. vzhled obličeje (novější panny tento nedostatek řeší foto potiskem), ostré hrany tělních otvorů a pod. V níže uvedeném textu je uvedeno pár tipů jak takovou levnou nafukovací pannu "vytunit" :)

 

Body lifting: Po nafouknutí bývá každý nafukovací výrobek více či méně pomačkaný. K vyhlazení pomačkaného povrchu postačí jeho krátké "vyžehlení" teplým vzduchem z vysoušeče vlasů (fén). Je to rychlé a výsledek stojí za to! (více viz . čl. ZDE)

 

Oblečte ji: Obléci nafukovací pannu je asi nejjednodušší a nejefektivnější úpravou. Oděv totiž zakryje značnou část těla, ale křivky panny zůstanou znatelné. Bonusem je, že si tím vytvoříme i větší prostor pro fantazii :) Poněkud složitější to však může být pokud chceme naf. pannu obléci do dámského spodního prádla, silonek či podprsenky. To už bude něco stát. Pozn.: asi není potřeba zdůrazňovat, že "půjčovat" si k tomuto účelu cizí oděv, např. své přítelkyně nebo sestry je poněkud nevhodné :D

 

Zvětšení otvorů: Nepříjemné hrany otvorů především těch "níže umístěných" lze částečně eliminovat jejich tepelným zvětšením. Jedná se vlastně o sváry, které je nutno ohřát a roztáhnout. To provádíme při zcela vyfouklé panně, tak že patřičnou část namočíme na cca 10 sec. do misky s velmi horkou vodou (do 100°C) a po té svár opatrně roztahujeme. Toto opakujeme několikrát dle potřeby. Nakonec lze otvory upravit na částečně nafouklé panně přiměřeně teplým vzduchem z vysoušeče vlasů + mírným roztažením. Po výše uvedených úpravách je nutno počítat s částečným zvrásněním kolem otvorů, zvrásnění je však znatelné pouze u vyfouklé panny. (POZOR: celý výše uvedený proces je na vlastní nebezpečí, hrozí při něm opaření vodou, poškození panny apod.) Pozn. na níže uvedeném obr. jsou rozměry v patřičném poměru, je zde také patrné, že oba spodní otvory šly roztáhnout podstatně více než otvor vrchní. Pozn.: více informací o zvětšování nafukovaček teplem je také ZDE.

 

Srovnání otvorů nafukovací panny - před a po zvětšení.

 

 

Vložení externí vagínky: Ostré hrany spodního "růžového" otvoru lze také eliminovat vsunutím externí vagínky např. ze silikonu. Při jejím výběru je důležité, aby se jednalo o nejmenší tzv. kapesní velikost (pocket pussy). Délku je dobré zvolit přibližně dle hloubky tunelu, což se dá změřit např. obráceným koncem vařečky (obvykle kolem 14 cm). Externí vag. se instaluje do částečně nafouknuté panny - lze si pomoci opět vařečkou. Po zasunutí vag. na místo se panna dofoukne.

 

Umístění kapesní vagíny do nafukovací panny.

 

Dopřejte ji vlasy: Bohužel nejlevnější naf. panny mají vlasy pouze natištěné. Komu tento nedostatek nevyhovuje může naf. pannu vylepšit nějakou parukou. K tomuto účelu se hodí především levné párty paruky, které lze obstarat do cca 200 Kč. Paruka se k panně přilepí oboustrannou lepící páskou, případně trvalejším spojem za pomocí lepidla na měkčené pvc.

 

Obecné tipy k použití naf. panny:

1) Před prvním použitím panny je nutné spodní otvory zpřístupnit odtržením výlisků svárů.

2) Před použitím otvorů je nutné použití lubrikačního gelu.

3) Sváry levných naf. pannen nemusí vydržet plné zatížení váhou lidského těla, chlad riziko poškození zvyšuje, při vyšších teplotách jsou sváry naopak odolnější.

4) Tunely je nutné udržovat v čistotě a suché, pro jednodušší čištění a sušení lze z vyfouknuté panny tyto tunely vysunout ven (obvykle lze vysunout cca polovinu jeho délky).

 

Zpřístupnění otvoru naf. panny / vytažený tunel.

 

5) S naf. pannou lze bez obav vyzkoušet různé blbinky, např. bondage apod.

6) Naf. pannu lze také "zatraktivnit" sledováním nějakého lechtivého filmu.

7) Materiál některých starších naf. panen může obsahovat ftaláty!

 

 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 11/2016