Fyi monkey (+ pralesní kit)

 

Fyi monkey je název jednoduché konstrukce umožňující fixaci umělé vagíny Fleshlight k nafukovacím vozidlům typu ride-on (nafukovací kosatka, delfín apod.). Toto je poslední 4. verze, která je momentálně tím nejlepším a zároveň nejjednodušším řešením, které nsvet.eu zkonstruoval. Pozn.: Na konci článku je také verze pro vyznavače pralesního stylu :)


FYi monkey - uchycení umelé vagíny na vodním vozidle (nafukovací žralok).

 

Výhody konstrukce: a) Konstrukce kombinuje komfort umělé vagíny a stimulaci oblíbenou nafukovačkou. K penetraci je použita jedna z nejlepších umělých vagín na trhu!

b) Byť se to nezdá, poloha rovnoběžná poloha umělé vagíny a nafukovačky dovoluje provozovat riding, snuggling (viz slovník) a jiné techniky zároveň s penetraci vagíny. Při požívání vagíny má uživatel obě ruce volné a může se plně věnovat NF.

c) Konstrukci lze připevnit téměř na libovolné místo oblíbené nafukovačky (primárně je však určena na vodní vozidla typu ride-on). Nejvýhodnější je umístění do středové oblasti NF např. na hřbet, břicho nebo bok. Vstup vagíny je možno orientovat k přední nebo zadní části NF.

d) Konstrukce je zcela přenosná. Díky popruhům a silikonové podložce drží tam kde má.
 

Výroba popruhů.

 

f) Konstrukce je tvořena nejen popruhy, ale také čtveřicí trojzubcových spon, kterými lze utáhnout konstrukci k NF a to jak při nasazování tak v případně měknutí NF, spony dovolují také připojit/odpojit konstrukci od vagíny pro její hygienické čištění a připojit/odpojit různé délky popruhů dle velikosti a typu NF.
 

Nevýhody konstrukce: Jistou nevýhodou je vzhled, který je daní za veškeré přednosti konstrukce, nicméně při použití vhodné barvy popruhů (černé popruhy na černé kosatce) je systém poměrně diskrétní. Další "nevýhodou" je cena samotné vagíny Fleshlight, která se však samozřejmě dá používat i samostatně.
 

Detail vagíny na nafukovacím žralokovi.

 

Popis a výroba konstrukce: konstrukci tvoří vagína fleshlight (např. průhledná "ICE" viz. obr.), 2 kompletní popruhy s vlascovými úchyty a sponami a silikonová podložka. Do plastového pouzdra vagíny se vyvrtají 4x2 díry, které slouží k provlečení uchytů z pružného vlasce (Pozn.: pokud nechcete upravovat originální pouzdro lze koupit náhradní). Vlascové úchyty (4ks) se provlékají dírami a upevňují se pomocí liščí smyčky (liščí smyčkou se protahuje celá koncová část popruhu). Koncová část popruhu je od vagíny zcela odnímatelná pro její snadné čištění. Úchyty jsou spojeny s trojzubcovou sponou (4ks), která umožňuje připojit či odpojit středový popruh a zároveň umožňuje systém dle požadavku "utáhnout". Středová část popruhu (2ks) propojuje 2 protilehlé trojzubcové spony. Středových částí je lépe mít několik dle velikosti používaných NF. Popruhy sice vagínu fixují k NF nicméně proti nežádoucímu klouzání vagíny po povrchu NF je nutno mezi vagínu a NF použít silikonovou podložku.

 

Tip: pokud silikonová podložka méně lepí z důvodu znečištění (prach atd.), stačí ji opláchnout ve vlažné vodě, nechat ji vyschnout a bude lepit jako nová.

 

Schéma fyi monkey - nafukovací kosatka.

Výrobu popruhu (dle obr. výše) zvládne opravdu každý, drtivou většinu materiálu lze koupit v galanterii. Celková náklady za oba popruhy vč. příslušenství do 200,- Kč.

 

Fyi monkey pralesní kit :)

 

Pralesní kit je verze Fyi monkey umožňující "sex" s nafukovacím žralokem, kosatkou a jinými nafukovačkami - levně, nenáročně, avšak měně komfortně než v předešlém případě. Umělá vagína je zde nahrazena nafukovací rukávkem (křidélkem) s 2 rovnoběžnými komorami kolmo k ose otvoru. Toto křidélko je k nafukovačce připevněno pouze jedním popruhem (pružný vlasec je v úžlabí mezi komorami) a je  fixováno silikonovou podložkou, která je umístěna mezi rukávkem a nafukovačkou (vše je zřejmé z grafiky níže). Vlasce jsou navzájem spojeny ambulantním uzlem. ... pozn.: v případě použití lubrikant nutností!

 

Nafukovací žralok s pralesním kitem - pohled 1

 

Nafukovací žralok s pralesním kitem - pohled 2

 

Banner nsvet.eu
 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 04/2004