Fyi spear

 

O popruhu díky kterému lze na NF připevnit umělou vagínu, tu již článek máme ZDE, tentokrát však půjde o poněkud ostřejší záležitost. V dnešní době se už sice nemusíme bát, že za hrátky s análním napichovadlem shoříme v ohni pekelném, nicméně předsudky přetrvávají a stále je pro mnohé místo kam ani slunce nesvítí absolutní tabu. Na netu je na toto téma mnoho článků, takže není třeba se v tom dále šťourat, prostě kdo chtěl ten už vyzkoušel, ostatní si počkají třeba na proktologické vyšetření :D.

 

O co tedy jde: Fyi spear je uchycení klasického análního kolíku s přísavkou na jakoukoliv nafukovačku a umožňuje tak provozovat "jiný" typ ridingu.

 

Anální kolík na nafukovacím tuleni.

Použití na starším nafukovacím vozidle (Intex - tuleň)

 

Základem systému je samozřejmě anální kolík (dildo) s přísavkou, dále silikonová podložka mobilního telefonu (na palubní desku auta) a jistící popruh stejný jako u Fyi monkey (v článku je také blíže popsána jeho konstrukce).

 

Anální kolík s přísavkou drží dobře už i na samostatné podložce je však nutné umístit podložku hladkou stranou k přísavce hrubou k NF. Popruh je zde vlastně jen jakousi pojistkou pro případ pokud by měl někdo potřebu nějaké divočiny. Konce popruhu jsou propleteny jednoduchým ambulantním uzlem (tzv. plochá spojka), kterou prochází osa kolíku. viz obr. Tento systém lze umístit téměř kamkoliv na NF, záleží pouze na fantazii.

 

Nákres uchycení análního kolíku k nafukovačce.

Nákres uchycení dilda.

 

Banner nsvet.eu

 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 02/2016