Fyi wormhole

 

Fyi wormhole je úprava ride-onů s ploutvemi, která v nafukovačce (dále jen NF) vytvoří "červí díru", do které lze umístit umělou vagínu, případně ji lze použít dle libosti. Úprava je velmi jednoduchá na realizaci, relativně šetrná k NF a umožňuje tak trochu jiné experimentování s běžnou NF (PS: vymyšleno a testováno v nsvet.eu :)

 

Detail zámku ploutví.
 

Princip úpravy: spočívá v propojení protilehlých břišních ploutví ride-onu pomocí zámku z vhodného (např. pingpongového) míčku a plastové stahovací pásky. Obě ploutve se pomocí tohoto zámku navzájem drží uvnitř trupu NF a tvoří 2 samostatné tunely, které jsou uprostřed neprostupné. Z libovolné strany pak lze do tunelů vsunout umělou vagínu (např. Fleshlight), případně lze tunely použít i bez ní (+ lubrikant).

 

Kosatka s Fyi wormhole.

 

Postup úpravy:

1) NF se nafoukne na cca 50%. Po té se obě ploutve silou protlačí dovnitř skrze malé otvory v trupu pod ploutvemi, (tyto otvory mají Ø cca 1-2cm a jsou z výroby proseknuté pro přívod vzduchu do ploutví). Oba otvory je nutné roztáhnout tak, aby do nich bylo možné zasunout ruku i s ploutví.

 

2) Do ploutve A se vtlačí míček (např. pingpongový) a zasune se do trupu NF. Ploutev B se zasune také do trupu NF a skrze její stěnu se zachytí a obepne míček v ploutvi A (viz 1. obr.).Stahovací páska.

 

3) Nakonec se (v ploutvi B) navleče přes míček stahovací páska, která se utáhne. Průměr stažené pásky musí být menší než průměr míčku, aby nedošlo k rozpojení zámku.

 

4) NF lze po té dofouknout na 100% a do libovolného tunelu zasunout např. vagínu. 

 

5) Po použití a vyfouknutí NF stačí zámek vytáhnout a nůžkami opatrně vylomit zoubek stahovací pásky.

 

Plusy/mínusy:

Nevýhodou je samozřejmě následný bizardní vzhled kosatky. Oproti Fyi-monkey je místění tunelů potažmo vagíny kolmo na osu trupu NF, tzn. vyžaduje poněkud odlišný styl použití. U Fyi-monkey se dá sedět a částečně ležet, Fyi-wormhole je vhodnější použít ve stoje nebo v leže. Pro někoho může být výhodou pocit "opravdového" průniku do trupu NF. Další výhodou je, že tunely jsou 2, takže teoreticky je lze používá oba zároveň... je libo švédská trojka? :D

 

Tip: v případě použití většího míčku v zámku se tunel zkrátí a eliminuje se část vystupující mimo NF = vhodné pro kratší umělé vagíny

 

Banner nsvet.eu
 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 02/2017