Jsem zde poprvé

 

Účelem tohoto webu je poskytnout základní informace všem, co v sobě objevili sexuální zájem o nafukovací předměty z měkčeného PVC, jako jsou nafukovací míče, lehátka, panny, kruhy, vodní vozidla, prostě nafukovačky). Většina zde publikovaných textů souvisí s fetišem zaměřeným na nafukovací předměty. Tzn. jedná se o texty a grafiku, které jsou určeny především pro dospělé osoby, nicméně pornografie a podobně závadný obsah se na nsvet.eu nevyskytuje (pozor však na odkazy v sekci "18+ Doupě"). Co se týče obsahu webu tak veškeré zde uvedené texty jsou pouze laického charakteru. 

 

dívka s nafukovacím míčem

 

Jak se zde pohybovat:

Základní informace a úvod do problematiky :) najdete v článku přitahují mě nafukovačky. Další články jsou v pravém modrém menu. V prvním odstavci jsou texty obecného charakteru, druhý odstavec je o různých modifikacích nafukovacích výrobků atd. Úvodní strana slouží jako malý rozcestník s odkazy s příbuznou tématikou (e-shopy, tématické fóra, blogy) což je využitelné např. pokud si nechcete do prohlížeče ukládat podobné odkazy. 

 

Další informace o webu:

- na webu se hojně vyskytuje zkratka NF = nafukovačka

- cizí pojmy, které se zde vyskytují jsou vysvětleny ve slovníku

- nsvet znamená zkráceně "nafukovací svět", založen byl v r.2014

diagram nsvet.eu

Pod každým článkem je umístěn níže uvedený šedý "banner" upozorňující na skutečnost, že nsvet.eu je laický web, který je třeba brát s nadhledem :) 


banner nsvet.eu

 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 03/2014