Penetrace nafukovaček

 

Jak už nadpis napovídá je teto článek zaměřen na možnosti pronikání neboli penetrace penisu do nafukovačky (NF). Možností je hned několik viz níže, zásadní je však pouze použití lubrikantu na vodní bázi + dodržování hygieny před i po požití NF.
 

a) Penetrace otvorem k tomuto účelu určeným
V tomto případě jde o originální erotické pomůcky přímo určené k pronikání penisu, např. nafukovací panny (lovedoll), nafukovací ovce atd. Konstrukce otvoru je prostá - na ústí každého otvoru navazuje tunel, který tvoří uzavřenou „nohavici“ spojující ústí otvoru s protilehlou stěnou NF. To zaručuje, že i po nafouknutí NF zůstane tunel uvnitř. V některých případech (dražší nafukovací panny) může být tunel opatřen odnímatelnou umělou vagínou.


Detaily na nafukovací pannu.

 

Zvláštní kategorií jsou otvory s molitanovou výztuhou, která působí proti tlaku v NF a udržuje tunel uvnitř NF. Tato modifikace je z dílny aphorx.de (viz obr. níže)


Konstrukce molitanové vagíny k instalaci do nafukovačky.

 


b) Penetrace otvorem sloužícím jako prostup
Týká se NF s otvory, které jsou primárně určeny jako prostup. Jsou obdobné konstrukce jako v předchozím případě s tím rozdílem, že tunel propojuje 2 protilehlé otvory. Jedná se především o NF kterými prostupuje tunel pro umístění vodovodní hadice (sprinkler ball), příp. pro instalací různých vodních pistolí (ride-on), nebo otvorů pro nápoje (křesla, lehátky). Do této kategorie lze zařadit také nafukovací rukávky/křidélka.

 

TIP: rukávky/křidélka lze vzhledem k jejich velikosti snadno napustit teplou vodou a vyzkoušet tak trochu jiný zážitek :)

Křidélka, sprinklerbal.


c) Penetrace jinou konstrukční částí NF
Jde se o méně obvyklý způsob proniknutí do NF pomocí některé z její konstrukční části, která se svým tvarem podobá tunelu. Tato část však není fixována uvnitř NF (konec není uvnitř spojen s protilehlou stěnou), ale "vyčnívá" mimo NF. Příkladem jsou NF se zvířecím motivem, kde tato část stylizuje obvykle ocas apod. Tuto část lze působením penisu protlačit dovnitř NF (předpokladem je mechanické roztažení vnitřního otvoru spojující obě komory!!!). K tomuto tématu se také váže článek FYI wormhole, viz ZDE.

Nafukovací hračky.
 

d) NF + umělá vagína
Jde o jednoduché spojení erotické pomůcky (umělé vagíny) s NF, např. popruhem apod. Výhodou této konstrukce je že, lze využít komfort umělé vagíny v kombinaci s jakoukoliv NF. Výhodná poloha umělé vagíny (rovnoběžně s NF) ji umožňuje používat také při ridingu. Nevýhodou může být celkový vzhled této konstrukce. Více info ZDE.


FYI - uchycení vagíny na nafukovačku.

 

 

 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 04/2014