R - Ball (aneb jak na sex s míčem :)

 

Jde o primitivní modifikaci, která vytvoří v plážovém míči tunel (prostup) a zároveň jej deformuje do tvaru rugby míče, odtud R-Ball. Pro tuto modifikaci se hodí především větší míče, ale lze použít i klasický 6-ti panelový míč od Intexu o prům. 61 cm. Tunel v míči vznikne částečným spojením 2 svárů panelů míče viz obr. A. Samotný spoj může být buď trvalý (lepidlo + pruhy z jiné nafukovačky), nebo dočasný (lepící páska - popsáno níže).

 

Schéma úpravy míče.

 

Dočasný spoj: Vyrobení dočasného spoje je otázkou cca 5 minut. Stačí k tomu širší kancelářská páska šířky cca 4 cm, kterou se sváry slepí k sobě způsobem viz obr B. Lepení jde nejlépe při vypuštěném míči a na rovném podkladu: nejprve se budoucí tunel v půlce přeloží (v ose míče), po té se oba sváry přidrží a přelepí. Pásky na začátku a konci by mely být delší tzn. cca 20 cm (10 na každou stranu) ostatní mohou být kratší.

 

Upravený nafukovací míč.

 

Takto modifikovaný míč není vhodné nafukovat na maximum. Vzniklý tunel lze využít oboustranně dle libosti, nejlépe s lubrikačním gelem ( + zahřátý vysoušečem vlasů).

 

Pozn.: Pozor je nutné počítat s tím, že páska může na povrchu míče zanechat zbytky lepidla, které lze odstranit technickým lihem.

 

Další informace související s penetrací nafukovaček lze dohledat také ZDE.

 

 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 10/2016