Zvětšování plochých nafukovaček

 

Nafukovačky (NF) jejichž komorové uspořádání vytváří tzv. plochý "lehátkový" design je možno poměrně jednoduše modifikovat spojením všech komor a značně tak zvětšit objem celé NF. Nutno upozornit, že tato modifikace je možná pouze u NF jejichž komory jsou odděleny přepážkou - pruhem vinylu, tzn. nelze spojovat komory vytvořené přímým svárem protilehlých vnějších fólií - např. některá levná lehátka (viz. obr níže).


Rozdíl NF s přepážkami a bez přepážek.

 

 

Postup: 1) nejprve nafoukneme všechny komory NF, 2) otevřeme ventil, opatrně (!!!) zasuneme skalpel a na nejbližším možném místě krátce prořízneme vnitřní přepážku, stačí cca 5 cm, 3) skalpel opatrně vyndáme a začneme plnit vzduchem na maximum.

 

Zvětšený nafukovací krokodýl.

 

Plnit je nutno pumpou, nebo kompresorem! V místě proříznutí přepážky se začne tvořit boule. Stále je nutno pumpovat (je nutný vysoký tlak, lze si pomoci sešlápnutím NF), až do té doby než se tlakem protilehlých stěn přepážka sama po celé své délce oddělí - čekejte zvukový efekt :) Pokud je v NF přepážek více je možno oddělit jednu obr. 2) (vpravo), nebo všechny obr. 3) přepážky.
 

Zvětšení nafukovacího ostrůvky (ryba).

 

Banner nsvet.eu

 

Autotranslate EN   Mapa webu  © nsvet.eu  Publikováno: 07/2015